Bilebilen

Başlangıç / Dini Konular / Regaip kandili ile ilgili güzel sözler mesajlar

Regaip kandili ile ilgili güzel sözler mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar

Regaip kandili kutlama mesajları,güzel sözleri
Müslümanların böyle geceleri iple çekmeleri onların bağışlanma arzusundan gelektedir.Allah tüm Müslümanların dualarını kabul etsin.

regaip kandili güzel sözleri mesajları regaip kandili sözleri1 regaip-kandili-mesajları-sözleri-4

Bu değerli kandil gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi olan bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah (c.c.) tüm dualarınızı kabul etsin.
Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.
Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaib kandiliniz mübarek olsun.
Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Regaib geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle.. Hayırlı kandiller.
Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.
Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.
Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun. Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir.
Bu gece Allah’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun..
Bir damla umut serpilsin yüreğine, bir tatlı mutluluk dolsun gözlerine, bin bir hayallerin gerçekleri bulsun, duaların kabul olsun.
ALLAH’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Haıyrlı kandiller
Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.
Regaib kandiliniz mübarek olsun..Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun..
Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için.. Regaib kandiliniz mübarek olsun.
Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğın saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

Sponsorlu Bağlantılar

Bilebilen

Önceki yazımız Evlilik ile ilgili ayetler ve hadisler konulu makalemizi okudunuız mu?

Buradan Geldiler:
regaip kandili ile ilgili sözler, regaıp kandılı ıle ılgılı mesajlar, kandille ilgili güzel sözler, Regaib kandili ile ilgili sözler, regaip kandili ile ilgili güzel sözler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy, 5 üzerinden 5,00
Loading...

İlgini Çekebilir

İnsan Allah katında nelerden sorumludur

Sponsorlu Bağlantılar İnsan Allah katında Dini inanışından, Yaptığı ibadetlerinden, Davranışlarından ve Ahlakından sorumludur. Sponsorlu Bağlantılar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.